Niniejszy wpis to zapowiedź serii artykułów, których tematem przewodnim będzie osprzęt znajdujący się wewnątrz domowej rozdzielnicy (skrzynki rozdzielczej).
W artykułach opiszę krok po kroku jakie elementy mogą znajdować się w rozdzielnicy, jakie pełnią funkcje, jakie parametry brać pod uwagę przy ich wyborze i omówię sposób ich podłączenia. Oczywiście nie odmówię sobie przyjemności wykonania kilku testów 🙂 .
Na sam koniec cyklu natomiast, w ramach podsumowania, skompletuję podzespoły, małą rozdzielnicę, zmontuję i podłączę wszystko razem od A do Z.

Ilość artykułów może ulec zmianie, ale podstawowy plan już jest 🙂 .

Pierwszy artykuł z tej serii ukaże się na dniach. Zapraszam serdecznie!

PS. Uważasz, że jakiś temat o którym nie wspomniałem powyżej powinien się znaleźć w cyklu? Szepnij słówko w komentarzu.

print

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Domowa rozdzielnica w małym palcu – nowy cykl artykułów"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbyszek
Gość

Blog jest super,ale najlepiej jest jednak zlecic prace elektrykowi 😀
Pozdrowionka 😉

Krisu
Gość

Witaj Radosławie
Jako, że to mój pierwszy wpis to na początku posmaruję trochę wazeliny (oczywiście technicznej 😉 Z ogromną radością odkryłem Twojego elektrycznego bloga i w imieniu wszystkich elektrycznych analfabetów zaklinam Cię na wszelkie świętości abyś nie poprzestawał w niesieniu tegoż kagańca elektrycznej oświaty nam ciemniakom. Sposób przekazywania przez Ciebie wiedzy, demonstracje prezentowane na YT to wprost mistrzostwo – tak trzymać! z niecierpliwością czekam na dalsze wpisy (i filmiki) dotyczące domowej rozdzielnicy. Tym tematem trafiłeś w samo sedno moich elektrycznych poszukiwań.

wpDiscuz